Scroll to the next section

Proč měřicí systémy CONTOUR®?

Poskytujeme měřicí systémy, které se snadno používají a zajišťují prokazatelnou přesnost, a tím lidem s cukrovkou poskytují lepší informace, které jim pomohou lépe se rozhodovat.

Lepší informace pomáhají lépe se rozhodovat

Portfolio měřiče CONTOUR®NEXT ukazuje, že tento měřič má vysokou přesnost* a jeho používání je jednoduché. Pro přehled navštivte oddíl PRODUKTY na těchto webových stránkách.
Ve společnosti Ascensia Diabetes Care vám chceme našimi měřiči přinést dvě věci. Za prvé vysoce přesné výsledky měření – abychom vám pomohli lépe se rozhodovat ohledně léčby vaší cukrovky. A za druhé vám chceme co nejvíce usnadnit získávání informací, které potřebujete, což znamená využití technologií k výrobě měřičů, které měření usnadní a budou vyhovovat způsobu moderního života.
Měřiče CONTOUR® zobrazují výsledky měření krevní glukózy v obvyklé metrice vaší země (mmol/L).

* Měřicí systémy CONTOUR® překračují požadavky na přesnost normy ISO 15197:2013, která stanoví, aby 95 % naměřených hodnot glukózy spadalo buď do ±0.83 mmol/L průměru naměřených hodnot referenčních postupů měření při koncentraci glukózy <5.55 mmol/L nebo do ±15 % při koncentraci glukózy ≥5.55 mmol/L.