Image: SCROLL DOWN V

Proč měřicí systémy CONTOUR®?

Poskytujeme měřicí systémy, které se snadno používají a zajišťují prokazatelnou přesnost, a tím lidem s cukrovkou poskytují lepší informace, které jim pomohou lépe se rozhodovat.

Lepší informace pomáhají lépe se rozhodovat

Produktová řada glukometrů CONTOUR® má vysokou přesnost* a velmi snadné používání. Pro více informací o našem portfoliu navštivte záložku PRODUKTY.
Ve společnosti Ascensia Diabetes Care vám chceme našimi měřiči přinést dvě věci. Za prvé vysoce přesné výsledky měření – abychom vám pomohli lépe se rozhodovat ohledně léčby vaší cukrovky. A za druhé vám chceme co nejvíce usnadnit získávání informací, které potřebujete, což znamená využití technologií k výrobě měřičů, které měření usnadní a budou vyhovovat způsobu moderního života.
Měřiče CONTOUR® zobrazují výsledky měření krevní glukózy v obvyklé metrice vaší země (mmol/L).

* Měřicí systémy CONTOUR® překračují požadavky na přesnost normy ISO 15197:2013, která stanoví, aby 95 % naměřených hodnot glukózy spadalo buď do ±0.83 mmol/L průměru naměřených hodnot referenčních postupů měření při koncentraci glukózy <5.55 mmol/L nebo do ±15 % při koncentraci glukózy ≥5.55 mmol/L.

Koupit