O společnosti Ascensia Diabetes Care

Společnost Ascensia Diabetes Care vznikla v roce 2016 akvizicí společnosti Bayer Diabetes Care společností PHC Holdings (dříve známou jako Panasonic Healthcare Holdings). Jedná se o globální společnost, která se zaměřuje na zlepšování zdraví a života lidí s diabetem.

Sídlo společnosti Ascensia je ve švýcarské Basileji. Pacientům pomáhá zvládat jejich diabetes již více než 80 let. Naše výrobky se prodávají ve více než 125 zemích světa.

Jsme domovem světoznámého portfolia systémů pro sledování hladiny glukózy v krvi pod značkou CONTOUR® a výhradním globálním distribučním partnerem systémů Eversense® pro kontinuální sledování hladiny glukózy v krvi od společnosti Senseonics. A jsme odhodláni rozšiřovat naše portfolio o další inovativní produkty, které dokážou změnit život.

Image: SITEASSETS ABOUT US ABOUT US EE

Náš přístup

Naším cílem je poskytovat produkty a řešení, které pozitivně ovlivňují každodenní život lidí s diabetem. Chceme zajistit, aby diabetes nestál lidem v cestě k jejich budoucnosti, a také jim umožnit žít bohatší život.

Proč měřicí systémy CONTOUR®?

Naše řada produktů kombinuje nejmodernější technologie s uživatelsky přívětivými funkcemi, které podporují léčbu diabetu a poskytují jasné a přesné údaje, jimž můžete důvěřovat.

Prostřednictvím našich technologií se snažíme léčbu diabetu co nejvíce zjednodušit, abyste získali údaje, které potřebujete k informovanému rozhodování. Poskytujeme systémy, které usnadňují sledování a plně vyhovují modernímu způsobu života.

 

Naše historie

Již více než 80 let je náš tým díky nepřetržitému výzkumu lídrem ve vývoji technologií a systémů pro sledování hladiny glukózy v krvi. Tyto inovace jsou navrženy tak, aby nejen vyhovovaly potřebám pacientů, ale aby jim rovněž pomohly zjednodušit a zlepšit život.

 

  • Spustili jsme chytřejší verzi naší aplikace CONTOUR®DIABETES app s novými funkcemi na podporu samoléčby pacientů s diabetem.

   Contour Diabetes App

   2018

  • Prodejem společnosti Bayer Diabetes Care společnosti Panasonic Healthcare Holdings Co., Ltd. vznikla společnost Ascensia Diabetes Care.

   Ascensia Diabetes Care

   2016

  • Představili jsme první z řady portfolia glukometrů CONTOUR®PLUS, naší nové generace vysoce přesných produktů pro léčbu diabetu.

   CONTOUR PLUS

   2012

  • Představili jsme sadu monitorů hladin glukózy v krvi s technologií No Coding®, včetně glukometrů BREEZE® a CONTOUR®.

   Contour

   2003

  • Představili jsme glukometr Elite®, první glukometr využívající technologii „sip-in“ a první „nízkoobjemový“ (3 mikrolitry) systém pro sledování hladiny glukózy v krvi.

   Elite

   1993

  • Prostřednictvím bývalé divize Ames jsme představili reflexní glukometr Ames, první přenosný glukometr.

   Ames Reflectance Meter

   1969

  • Vyvinuli jsme Clinitest®, první praktický tabletový test pro měření redukujících látek v moči, jako je glukóza.

   Bayer Clinitest

   1941

 

 

Koupit