Image: SCROLL DOWN V

Měření, které vám bude vyhovovat

Technologie Second-Chance®
Glukometry CONTOUR®PLUS přinášejí technologii Second-Chance®, která pacienty jasně vyzve k tomu, aby na stejný měřicí proužek aplikovali více krve, když první vzorek nepostačuje:

  • Pomáhá snížit frustraci, když je třeba se znovu píchnout*1
  • Snižuje plýtvání měřicími proužky*1
  • Vysoká přesnost, a to dokonce i po aplikování více krve na stejný proužek*2

Glukometry CONTOUR® zobrazují výsledky měření krevní glukózy v obvyklé metrice vaší země (mmol/L). 
Jak uvádí online průzkum 400 zdravotnických pracovníků a pacientů s cukrovkou v USA, Kanadě, Německu a Velké Británii, je to považováno za možný přínos technologie Second-Chance®.

Zdroje
1. Evidované údaje, Bayer Diabetes Care, online průzkum trhu společnosti Hall & Partners provedený v dubnu a květnu roku 2015.
2. Wu H-P et al. Performance of a New Algorithm for Sample Re-application During Blood Glucose Test Strip Underfill Conditions. Příspěvek prezentovaný na 15. výročním setkání kanadského sdružení diabetiků, 10.–13. října 2012, Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada.

No Coding®
Glukometry CONTOUR®PLUS standardně zahrnují technologii No Coding®, která odstraňuje potřebu před měřením ručně kódovat měřič, což eliminuje chyby způsobené špatným kódováním uživatele. 

Glukometry CONTOUR® zobrazují výsledky měření krevní glukózy v obvyklé metrice vaší země (mmol/L).

Technologie Sip-in Sampling®
Propracovali jsme technologii našich měřicích proužků, aby pro vás bylo co nejjednodušší úspěšně získat výsledky měření krevní glukózy. 

Pro provedení měření stačí u měřičů CONTOUR®PLUS jen malá kapka krve – pouze 0,6 µl. To je jedna desetitisícina čajové lžičky!

Krátká doba měření
Mezi aplikací vzorku vaší krve a získáním výsledku měření s měřicími systémy krevní glukózy CONTOUR®PLUS uplyne pouze 5 vteřin. 

Glukometry CONTOUR® zobrazují výsledky měření krevní glukózy v obvyklé metrice vaší země (mmol/L).

 

Koupit